Jesteś w: Start Użytkownicy Rafal Wojtan EUROFORESTER - aktualizacja

Ostatnio zmodyfikowane 2020-11-27 08:40 - - wygasł
EUROFORESTER - studia magisterskie w Szwecji

Szanowni Państwo

Swedish University of Agricultural Sciences oferuje możliwość uczestnictwa w studiach drugiego stopnia prowadzonych w ramach programu EUROFORESTER.

Spotkanie informacyjne oraz rekrutacja do programu odbędą się 27.11.2020 (piątek)

o godzinie 11-tej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszę o e-mail lub telefon. Dane kontaktowe są podane na końcu tej wiadomości.

W ramach programu Euroforester studenci mogą poznawać zasady prowadzenia gospodarki leśnej w krajach basenu Morza Bałtyckiego.

Osoby, które przejdą przez proces rekrutacji mają szansę uzyskać stypendium na czas pierwszego roku studiów w ramach programu.

Oferta ta jest kierowana do osób, które kończą lub ukończyły studia pierwszego stopnia.

Więcej informacji na temat programu Euroforester można znaleźć na stronie:

Link do spotkania: Euroforester

Dane kontaktowe: