Jesteś w: Start Dziekanat Ogłoszenia Dziekanatu Rozliczenie po semestrze zimowym

Rozliczenie po semestrze zimowym

Ostatnio zmodyfikowane 2018-02-20 20:31
- warunki wpisania na kolejny semestr -

Przypominamy, że rejestracja na kolejny semestr odbywa się
na podstawie akumulacji punktów ECTS
.

Zgodnie z Regulaminem studiów student, który nie uzyska wymaganej liczby punktów ECTS, może - na swój pisemny wniosek złożony w terminie 7 dni po zakończeniu sesji poprawkowej - uzyskać zgodę na warunkowy wpis na kolejny semestr, o ile dotychczasowy skumulowany deficyt punktów ECTS  nie przekracza:

• 10 punktów ECTS – dla studentów I roku
  • 12 punktów ECTS – dla studentów kolejnych lat

Jeśli deficyt punktów jest wyższy, student może wnioskować o powtarzanie semestru, przy czym nie dotyczy to semestru pierwszego.

WNIOSKI o rejestrację warunkową lub powtarzanie semestru

należy składać do 23.02.2018 r.

Druki wniosków można pobrać ze strony internetowej Wydziału lub z Dziekanatu.

UWAGA !!!
Do wniosku należy wpisać wszystkie dotychczas niezaliczone przedmioty - nie tylko te z bieżącego semestru.

Studenci, którzy nie zaliczą wszystkich przedmiotów  w semestrze zimowym i nie złożą w terminie podań o warunkowy wpis na kolejny semestr lub powtarzanie  semestru zostaną skreśleni z listy studentów z powodu rezygnacji.