photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10
Jesteś w: Start Dziekanat Ogłoszenia Dziekanatu Wakacje w Dziekanacie

Wakacje w Dziekanacie

Ostatnio zmodyfikowane 2019-08-19 12:22
- informacje o godz. otwarcia Dziekanatu podczas studenckiej przerwy wakacyjnej -

 

 

W okresie wakacyjnym (do 02.09.2019r.) 
Dziekanat Wydziału Leśnego otwarty jest w systemie dyżurowym, 
tzn. od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00.


---------------------------------------------------


W sezonie wakacyjnym, biorąc pod uwagę oszczędność Państwa czasu i pomyślne załatwienie spraw w Dziekanacie, prosimy przed każdym przybyciem na Uczelnię o telefoniczne lub mailowe sygnalizowanie sprawy i uzgadnianie terminu.

System dyżurowy oznacza, że w kolejnych tygodniach otwarty będzie tylko jeden [ew.2 pokoje], należy więc korzystać ze wszystkich dostępnych numerów telefonów.

Dla ułatwienia poniżej grafik urlopowy pracowników Dziekanatu:

Dorota Hryniewicka 29.07-23.08

Katarzyna Lebiecka 22.07-2.08

Katarzyna Pabisiak 29.07-16.08

Agnieszka Daniluk 5.08-23.08

Anna Cieślicka 29.07-23.08

Małgorzata Kilarska 22.07-16.08

Narzędzia osobiste
Zaloguj