photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10
Jesteś w: Start Wydział Struktura Katedra Hodowli Lasu Pracownicy

Zespół dydaktyczny Katedry Hodowli Lasu

Ostatnio zmodyfikowane 2018-11-09 15:56

 

Pokoje Katedry znajdują się w budynku 34 kampusu SGGW na Ursynowie (wysoki parter).
Sekretariat mieści się w pokoju 65 (tel. 225938101), a pracownia terenowa Katedry w Rogowie -
w pokoju 102 w budynku Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej (tel. 468749124).

Informacje o rozwoju naukowym i zainteresowaniach badawczych pracowników znajdziesz tutaj.

Prof. dr hab. Bogdan Brzeziecki

Kierownik Katedry

 

pokój 57, tel. 225938110, email: bogdan_brzeziecki@sggw.pl

publikacje prace dyplomowe więcej..

Prof. dr hab. Henryk Żybura

Dziekan Wydziału


pokój 64, tel. 225938100, email: henryk_zybura@sggw.pl

publikacje prace dyplomowe więcej..

Prof. dr hab. Stefan Tarasiuk

publikacje prace dyplomowe więcej..

Prof. dr hab. Tadeusz Andrzejczyk


Rogów lub pokój 51A, tel. 225938105, email: tadeusz.andrzejczyk@wl.sggw.pl

publikacje prace dyplomowe więcej..

Dr hab. Henryk Szeligowski - prof. nadzw.


Rogów lub pokój 50B, tel. 225938104, email: rogowkhl@wp.pl

publikacje prace dyplomowe więcej..

Dr hab. Włodzimierz Buraczyk


pokój 50B, tel. 225938104, email: wburaczyk@wp.pl

publikacje prace dyplomowe więcej..

Prof. dr hab. Stanisław Drozdowski

Prodziekan ds. Nauki


pokój 51A, tel. 225938105, email: stanislaw_drozdowski@sggw.pl

publikacje prace dyplomowe więcej..

Dr hab. Leszek Bolibok


pokój 51B, tel. 225938106, email: leszek_bolibok@sggw.pl

publikacje prace dyplomowe więcej..

Dr inż. Jacek Zajączkowski


pokój 44B, tel. 225938102, email: jacek_zajaczkowski@sggw.pl

publikacje prace dyplomowe więcej..

Dr Wojciech Ożga


pokój 55, tel. 225938108, email: wojciech_ozga@sggw.pl

publikacje prace dyplomowe więcej..

Dr Longina Chojnacka-Ożga


pokój 52A, tel. 225938107, email: longina_chojnacka_ozga@sggw.pl

publikacje prace dyplomowe więcej..

Dr inż. Kamil Bielak


pokój 59, tel. 225938112, email: kamil_bielak@sggw.pl

publikacje więcej..

Dr inż. Leszek Gawron


pokój 58, tel. 225938111, email: lbgawron1@wp.pl

publikacje więcej..

Narzędzia osobiste
Zaloguj