Jesteś w: Start Aktualności Badanie ankietowe zlecone przez Rzecznika Praw Obywatelskich.

Badanie ankietowe zlecone przez Rzecznika Praw Obywatelskich.

Ostatnio zmodyfikowane 2017-10-13 14:01
Kierunek Gospodarka Przestrzenna został wylosowany do przeprowadzenia badania ankietowego zleconego przez RPO.

Badanie skierowane jest do wszystkich studentów (studiujących co najmniej rok) – zarówno do tych, którzy doświadczyli zachowań związanych z molestowaniem lub molestowaniem seksualnym, jak i do tych, którzy nie mieli do czynienia z takimi sytuacjami.

Do badania zapraszamy również uczestników wymiany studenckiej.

Badanie jest w pełni anonimowe.

W dniach 16-31.10.2017 r. pani mgr Anna Kiryjow z Biura Prasowego SGGW (adres mailowy: anna_kiryjow@sggw.pl)  będzie podczas wybranych zajęć wręczać studentom i studentkom listy intencyjne od Rzecznika Praw Obywatelskich. W listach studenci otrzymają kody QR do zeskanowania lub linki do badania ankietowego.