Jesteś w: Start Aktualności Finał konkursu YPEF w SGGW

Finał konkursu YPEF w SGGW

Ostatnio zmodyfikowane 2018-05-28 13:32
VIII edycja konkursu Young People in European Forests - finał krajowy - miał miejsce 22 maja w Auli Kryształowej SGGW

Dnia 22 maja 2018 r . w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się Finał Krajowy VIII edycji Międzynarodowego Konkurs u YPEF Young People in European Forests – Młodzież w Lasach Europy 2017/2018 w Polsce.
Konkurs jest organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Lasu i Wydział Leśny naszej Uczelni.

Na podstawie wyników z eliminacji do etapu finałowego zakwalifikowano 21 trzyosobowych zespołów, z których wszystkie zgłosiły się do konkursu finałowego. W wyniku oceny wypełnionych prac testowych stworzono listę rankingową zespołów.
Do wzięcia udziału w finale europejskim na Litwie został zakwalifikowany zespół, który zajął pierwsze miejsce w zmaganiach finałowych etapu krajowego, reprezentujący II Liceum Ogólnokształcące w Raciborzu pod opieką Pani Bogumiły Bąk, w składzie: Karolina Kubala, Dominika Gali, Artur Handziuk.

Serdecznie gratulujemy WSZYSTKIM UCZESTNIKOM zmagań finałowych a w szczególności zespołom z pierwszych 6 miejsc, które osiągnęły wysokie wyniki punktowe.

Uczestnicy YPEF VIII w Kampusie SGGW (fot. Martyna Majda)

Uczestnicy zmagań finału krajowego (fot. Martyna Majda)

Laureaci I miejsca - Zespół z Raciborza (fot. Martyna Majda)