Jesteś w: Start Aktualności Konkurs dla doktorantów i młodych naukowców

Konkurs dla doktorantów i młodych naukowców

Ostatnio zmodyfikowane 2017-05-29 15:09
Zgodnie z ustawą o zasadach finansowania nauki ogłoszony zostaje konkurs na prowadzenie badań naukowych służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich

Wydział Leśny SGGW w Warszawie uzyskał dotację przeznaczoną na finansowanie zadań służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich. Zgodnie z ustawą o zasadach finansowania nauki (Dz. U. Nr 96, poz. 615 z późn. zm.) środki te są dzielone w trybie konkursowym.

O środki finansowe na badania naukowe w wewnętrznym trybie konkursowym („granty wewnętrzne”), mogą ubiegać się:
młodzi naukowcy zatrudnieni przy prowadzeniu badań naukowych w pełnym wymiarze godzin na Wydziale Leśnym SGGW którzy posiadają obywatelstwo polskie oraz uczestnicy Stacjonarnych Studiów III stopnia na Wydziale Leśnym.

Wnioski, sporządzone według zamieszczonego poniżej wzoru, należy składać w Dziekanacie Wydziału Leśnego do piątku, 9 czerwca 2017 r. do godz. 14:00

Dokumentacja Konkursu: