Jesteś w: Start Aktualności KONKURS NA LOGO UNII UCZELNI

KONKURS NA LOGO UNII UCZELNI

Ostatnio zmodyfikowane 2021-01-28 11:55
Konkurs na opracowanie koncepcji logo Unii na Rzecz Rozwoju Kierunków Studiów w Zakresie Gospodarowania Przestrzenią

Unia Uczelni na Rzecz Rozwoju Kierunków Studiów w Zakresie Gospodarowania Przestrzenią, której jedną z założycielek jest SGGW i którą współtworzymy w ramach naszego kierunku studiów, ogłosiła konkurs na opracowanie koncepcji logotypu Unii Uczelni.

Konkurs ma charakter otwarty, jednoetapowy i jest konkursem koncepcyjnym skierowanym do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów studiów inżynierskich, licencjackich, magisterskich i doktoranckich.

Prace należy złożyć do 31 marca 2021 r. w siedzibie Unii Uczelni pod adresem:
Collegium Geographicum
ul. Bogumiła Krygowskiego 10
pokój: 101
w zamkniętych kopertach z dopiskiem „KONKURS LOGO UNII UCZELNI” lub przesłać pocztą na ww. adres.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie http://uniagp.home.amu.edu.pl/ (w aktualnościach, w dolnej części strony)

Zachęcamy do wzięcia udziału!