Jesteś w: Start Aktualności Kurs mLas Inżynier Pro 2018

Kurs mLas Inżynier Pro 2018

Ostatnio zmodyfikowane 2018-06-08 17:15
Kurs oprogramowania mLas dla studentów Sekcji Urządzania Lasu KNL

Dnia 6 czerwca 2018 roku Sekcja Urządzania Lasu Koła Naukowego Leśników SGGW brała udział w kursie, który przeprowadzili pracownicy firm: Taxus UL oraz Taxus IT. Kurs miał na celu przybliżenie studentom leśnictwa działanie aplikacji mLAS Inżynier Pro. Kameralna część kursu odbyła się w Budynku 34 a część praktyczna przebiegała na terenie Lesu Kabackiego.

Znajomość aplikacji przyda się w przyszłości studentom nie tylko podczas zajęć terenowych z Urządzanai Lasu ale również podczas praktyk, staży czy przyszłej pracy związanej z taksacją terenów leśnych. Sekcja UL KNL planuje również wzięcie udziału w pracach terenowych powstających Uproszczonych Planów Urządzenia Lasu w celu praktycznego wykorzystania oprogramowania mLas.

Dziękujemy firmom Taxus.UL i Taxus.IT za przeprowadzenie szkolenia.