photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10
Jesteś w: Start Aktualności Studentka Wydziału Leśnego najlepszym studentem zagranicznym w Polsce

Studentka Wydziału Leśnego najlepszym studentem zagranicznym w Polsce

Ostatnio zmodyfikowane 2019-01-21 14:10
Pochodząca z Indonezji Okta Chandra Aulia wygrała konkurs Interstudent na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce w kategorii studentów studiów magisterskich

 

Okta Chandra Aulia od 2018 roku studiuje na Wydziale Leśnym SGGW. Zanim przyjechała do Warszawy, przez 1.5 roku uczyła się języka polskiego na kursie w Łodzi. Już tam angażowała się w projekty i akcje mających na celu przybliżenie indonezyjskiej kultury.

 


Od lewej stoją: prof. Wiesław Bielawski - JM Rektor SGGW, dr Bianka Siwińska - Dyrektor zarządzający Fundacji Edukacyjnej PERSPEKTYWY, Danylo Funtovoi - laureat nagrody specjalnej (Ukraina, Politechnika Lubelska), Charles Woode - laureat w kategorii studiów I stopnia (Ghana, Gdański Uniwersytet Medyczny), Okta Chandra Aulia - laureat w kategorii studiów II stopnia (Indonezja, Wydział Leśny SGGW w Warszawie), Svitlana Sovinska - laureat w kategorii studiów doktoranckich (Ukraina, Politechnika Krakowska), Lisa Aditya - laureat nagrody specjalnej (Indonezja, Politechnika Gdańska), prof. Marek Tukiendorf - JM Rektor Politechniki Opolskiej, przewodniczący Komisji ds Współpracy Międzynarodowej KRASP (zdjęcie: PERSPEKTYWY)

Serdecznie gratulujemy! Selamat!

Więcej informacji na stronie SGGW oraz Fundacji Edukacyjnej PERSPEKTYWY

Nawigacja
Narzędzia osobiste
Zaloguj