Jesteś w: Start Aktualności Profesor Tomasz Borecki otrzymał Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Profesor Tomasz Borecki otrzymał Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Ostatnio zmodyfikowane 2020-02-27 22:40
Profesor Tomasz Borecki otrzymał nagrodę za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności organizacyjnej w Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów

Podczas uroczystości Gali Nauki Polskiej w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki wręczono Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w 5 kategoriach: za całokształt dorobku, znaczące osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, w zakresie działalności dydaktycznej, działalności wdrożeniowej i działalności organizacyjnej.

Profesor naszego Wydziału oraz Instytutu Nauk Leśnych oraz Rektor SGGW w latach 2002-2008 Tomasz Borecki otrzymał nagrodę za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności organizacyjnej w Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów (nagroda indywidualna II. stopnia).

Serdecznie gratulujemy !!!

Gala Nauki Polskiej - film UMK TV