Jesteś w: Start Aktualności Turystyka i edukacja leśna na terenach niezurbanizowanych

Turystyka i edukacja leśna na terenach niezurbanizowanych

Ostatnio zmodyfikowane 2021-01-05 14:02
Rusza nabór na VI edycję Studium! Zapraszamy do uczestnictwa!

Wydział Leśny Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ogłasza nabór na VI edycję studiów podyplomowych "Turystyka i edukacja leśna na terenach niezurbanizowanych”. Studia adresowane są dla wszystkich, którzy interesują się turystyką przyrodniczą lub chcą poszerzyć swoją wiedzą na temat edukacji ekologicznej. Naszą ofertę kierujemy również do osób, którym zawodowo bliska jest idea wielofunkcyjnego rozwoju terenów wiejskich. Zajęcia na studiach prowadzą obok wykładowców z naszej uczelni również pracownicy Szkoły Głównej Handlowej, Akademii Sztuk Pięknych i Politechniki Warszawskiej, a także leśnicy z największym doświadczeniem praktycznym. Studia dają możliwość nie tylko podniesienia kompetencji zawodowych, zdobycia nowej wiedzy i konkretnych umiejętności praktycznych, ale również spotkania ciekawych ludzi i niezwykłych miejsc.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi programu studiów, dostępnymi na stronie www.sptl.sggw.pl