Jesteś w: Start Aktualności Wizyta Dziekana WL z Getyngi Prof. Christiana Ammera

Wizyta Dziekana WL z Getyngi Prof. Christiana Ammera

Ostatnio zmodyfikowane 2018-08-29 16:08
Wizyta Dziekana WL z Getyngi Prof. Christiana Ammera na naszym wydziale wraz z grupą nauczycieli akademickich i studentów.

Na Wydzile Leśnym SGGW trwa wizyta Dziekana WL z Getyngi Prof. Christiana Ammera wraz z grupą nauczycieli akademickich i studentów.
Wizyta trwa od 26.08 do 1.09.2018 i ma charakter merytoryczny. Uczestnicy zapoznali się ze specyfiką lasów szkolnych w Leśnym Zakładzie Doświadczalnym w Rogowie, poznali teren Kampusu SGGW, zostali przyjęci przez prorektora prof. Michał Zasadę, zwiedzają Warszawę oraz będą poznawali sposoby naturalnego odnowienia drzewostanów sosnowych w Nadleśnictwie Nowogród oraz problematykę ochrony zasobów leśnych i ochrony przyrody na terenie Puszczy Białowieskiej.