Jesteś w: Start Aktualności Władze Łotewskiego Uniwersytetu Rolniczego w SGGW

Władze Łotewskiego Uniwersytetu Rolniczego w SGGW

Ostatnio zmodyfikowane 2018-01-16 13:56
15 stycznia 2018 w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego gościły władze Łotewskiego Uniwersytetu Rolniczego (The Latvia University of Agriculture). Dziekan Wydziału Leśnego zapoznał się z jednostkami naszego Wydziału.

Na zaproszenie Władz Rektorskich SGGW, 15 stycznia 2018 w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego gościły władze Łotewskiego Uniwersytetu Rolniczego (The Latvia University of Agriculture). http://www.llu.lv/en/forest-faculty Dziekan Wydziału Leśnego LLU Linards Sisenis wraz ze współpracownikiem (Aris Jansons) zapoznał się z jednostkami naszego Wydziału. Kierownicy poszczególnych jednostek WL SGGW prezentowali główne kierunki działalności naukowej i dydaktycznej, osiągnięcia i możliwości współpracy pomiędzy naszymi wydziałami.

Należy podkreślić, że od 2 lat współpracujemy w zakresie wymiany studenckiej.