Jesteś w: Start Aktualności Zajęcia i akademiki

Zajęcia i akademiki

Ostatnio zmodyfikowane 2020-05-22 12:44
Od 1. czerwca wraca możliwość realizacji niezbędnych zajęć. Których grup to dotyczy? Kto powinien się wykwaterować z akademików?

Plan zajęć terenowych, które nie zostaną przeprowadzone w trybie zdalnym zostanie opublikowany jeszcze dziś (ewentualnie jutro)

Z Zarządzenia nr 32 Rektora SGGW (paragraf 4.) wynika konieczność wykwaterowania się z domów studenckich i odebrania swoich rzeczy tych studentów, którzy nie będą w tym semestrze brali udziału w zajęciach do dnia 29 maja. Dotyczy to studentów następujących semestrów:

Kierunek Leśnictwo   Studia II stopnia semestr 3

Kierunek Gospodarka przestrzenna Studia I stopnia semestr 4 i 6 Studia II stopnia semestr 1 i 3

Prosimy o realizację zarządzenia Rektora po uprzednim telefonicznym skontaktowaniu się z Administracją odpowiedniego domu studenckiego w celu umówienia się na określony termin wykwaterowania.  http://adiss.sggw.pl/

Od 1 czerwca miejsca w domach studenckich będą potrzebne dla rozlokowania tych studentów, którzy przyjadą w celu realizacji zajęć w Warszawie z zachowaniem dyscypliny epidemicznej, co wiąże się z ograniczeniami liczby osób w segmencie.