Jesteś w: Start Aktualności Zawody wędkarskie „BATORÓWKA październik 2021”

Zawody wędkarskie „BATORÓWKA październik 2021”

Ostatnio zmodyfikowane 2021-10-25 13:44
Wyniki zawodów o puchar Dziekana Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie

Zawody wędkarskie
o puchar Dziekana Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie
„BATORÓWKA, październik 2021”

W sobotę, 9 października 2021 r., na zalewie Batorówka odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Dziekana Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie. W zawodach uczestniczyło 15 zawodników, którzy reprezentowali Leśny Zakład Doświadczalny w Rogowie, Instytut Nauk Leśnych oraz Wydział Leśny SGGW. Zamówiona wcześniej pogoda dopisała i oprócz porannego szronu, można było się delektować słoneczną, jesienną aurą.

I miejsce (18,93 kg. złowionych ryb) zajął Kol. Daniel Pękalski (student WL), II miejsce zajął Kol. Paweł Turyk (student WL) z wynikiem 12,17 kg., a III miejsce zajął Kol. Bogdan Brzeziecki (Katedra Hodowli Lasu, INL) z wynikiem 10,82 kg. Najcięższą rybą był amur Kol. Bartłomieja Góry i ważył 6,91 kg. Oprócz wymienionych ryb, w siatkach znalazły się szczupaki, karasie, liny, leszcze, płocie i sandacz.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za skuteczne wędkowanie, kibiców za wytrwały doping i sędziów (Kol. Grzegorz Wasilewski oraz Kol. Henryk Szeligowski) za precyzyjne pomiary okraszone bezpośrednimi relacjami z poszczególnych stanowisk.

Dziękujemy sponsorom za ufundowanie i wręczenie cennych nagród i pamiątek, a Państwu Batorom za różne rozgrzewające dania, serwowane przed, w trakcie oraz po zawodach. Do zobaczenia w majowej edycji zawodów, tym razem o puchar Dyrektora Leśnego Zakładu Doświadczalnego w Rogowie.

Dodatkowe informacje i zdjęcia można znaleźć na Wydziałowym i LZD-owskim Facebook’u.