Jesteś w: Start Aktualności Zawody wędkarskie „BATORÓWKA - wrzesień 2017” WYNIKI

Zawody wędkarskie „BATORÓWKA - wrzesień 2017” WYNIKI

Ostatnio zmodyfikowane 2017-10-05 14:20
Wyniki zawodów - Było blisko, ale….

W dniu 30 września br. na zalewie Batorówka, odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Dyrektora LZD w Rogowie. Wystartowało 12 zawodników, w tym 3 reprezentantów Wydziału Leśnego SGGW (KOLiE, KUL, KULGiEL).

I miejsce z karpiem 61 cm zajął Pan Stanisław Paradowski (reprezentował LZD),
II miejsce zajął reprezentant Wydziału Leśnego SGGW, Jerzy Borowski (KOLiE) z karpiem 60 cm,
III miejsce zajął Pan Adam Niziński, który również reprezentował Wydział Leśny SGGW (KUL) i który złowił karpia 56cm.
Karp Pana Stanisława Paradowskiego (4,63 kg) był jednocześnie najcięższą rybą jaką udało się złowić począwszy od pierwszej edycji zawodów, w 2015 roku. Puchar i nagrody wręczył Dyrektor LZD w Rogowie, Pan mgr inż. Janusz Falkowski.

Brawo dla wszystkich zawodników za wytrwałe wędkowanie oraz dla sponsorów za ufundowanie i wręczenie cennych nagród i pamiątek. Do zobaczenia wiosną, gdzie zawodnicy staną do walki o puchar Dziekana Wydziału Leśnego SGGW.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:

a zdjęcia na LZD-owskim Facebook’u.