photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10
Jesteś w: Start Aktualności Zawody wędkarskie - BATORÓWKA

Zawody wędkarskie - BATORÓWKA

Ostatnio zmodyfikowane 2022-10-14 11:37
Zawody wędkarskie o puchar Dyrektora Instytutu Nauk Leśnych SGGW „BATORÓWKA, październik 2022”

W dniu 8 października br. na zalewie Batorówka, odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Dyrektora INL SGGW w Warszawie. Wystartowało 15 zawodników, w tym 11 reprezentantów Wydziału Leśnego oraz INL.

I miejsce z masą ryb 38,52kg. zajął Kol. Paweł Turyk (student I roku, stud. II° leśnictwa), II miejsce zajął Kol. Stanisław Pasiak (student II roku, stud. I° leśnictwa) z masą ryb 27, 23kg., a III miejsce zajął Kol. Bartłomiej Góra (LZD Rogów) z masą ryb 22,40kg. Najcięższą rybą (dodatkowa nagroda) był karp Kol. Pawła Turyka i ważył 8,30kg. Oprócz wymienionych ryb, w siatkach znalazły się szczupaki, okonie, bolenie, jazie, karasie, liny, leszcze, płocie i jazgarz. Zaś na stole kuchennym dominował wspaniały lin w śmietanie.

Brawo dla wszystkich zawodników za wytrwałe wędkowanie, dla sędziów (Kol. Grzegorz Wasilewski oraz Kol. Henryk Szeligowski), a także dla sponsora za ufundowanie i wręczenie pucharu, cennych nagród i pamiątek. Serdeczne podziękowania należą się także Państwu Botorom, za różne rozgrzewające dania, serwowane przed, w trakcie oraz po zawodach. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zawodnikom, a tym którzy zakończyli zawody „o kiju” życzymy wytrwałości - kiedyś ryby zdecydują inaczej i przypłyną do przynęty;).

Nawigacja
Narzędzia osobiste
Zaloguj