Jesteś w: Start Aktualności Zawody wędkarskie BATORÓWKA - WYNIKI

Zawody wędkarskie BATORÓWKA - WYNIKI

Ostatnio zmodyfikowane 2018-09-26 09:57
Zawody wędkarskie o puchar Dyrektora Leśnego Zakładu Doświadczalnego w Rogowie „BATORÓWKA, wrzesień 2018”

W dniu 22 września br. na zalewie Batorówka, odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Dyrektora LZD w Rogowie. Wystartowało 15 zawodników, w tym 5 reprezentantów Wydziału Leśnego SGGW (KOLiE, KHL, KULiEL, KUL).

I miejsce (15,67kg. złowionych ryb) zajął Kol. Stanisław Paradowski (LZD),

II miejsce zajął Kol. Sławomir Pramka (LZD) z wynikiem 10,98 kg.,

a III miejsce zajął Kol. Jerzy Borowski (KOLiE, WL SGGW) z wynikiem 10,07kg.

Najcięższą rybą był karp Pana Stanisława Paradowskiego i ważył 5,50kg. Oprócz wymienionych ryb, w siatkach znalazły się szczupaki, karasie, leszcze, okonie i płotki, a na stole m.in. wspaniały zapieczony sandacz.

Brawo dla wszystkich zawodników za wytrwałe wędkowanie, dla sędziów (Kol. Grzegorz Wasilewski oraz Kol. Henryk Szeligowski), a także dla sponsorów za ufundowanie i wręczenie cennych nagród i pamiątek. Serdeczne podziękowania należą się także Państwu Botorom, za różne rozgrzewające dania, serwowane przed, w trakcie oraz po zawodach. Do zobaczenia w majowej edycji zawodów, tym razem o puchar Dziekana Wydziału Leśnego SGGW.

Więcej zdjęć i informacji można znaleźć na LZD-owskim Facebook’u oraz na stronie:

Zawodnicy, trenerzy i kibice

..z karpiem 4,79

Jeden z dwóch szczupaków złowionych przez nowicjusza

Pogromcy karpi

Profesor który rozmawiał z karasiami