Jesteś w: Start Aktualności Zawody wędkarskie o puchar Dziekana Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie "Batorówka 2017"

Ostatnio zmodyfikowane 2017-06-27 18:01
20 maja 2017 roku odbyły się zawody wędkarskie o puchar Dziekana Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie na zalewie "Batorówka". I znowu Puchar Dziekana WL został na Wydziale!

Zwycięzca z rekordowym amurem

Prof. Bogdan Brzeziecki (KHL) zajął I miejsce w zawodach wędkarskich o Puchar Dziekana Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie.

W dniu 20 maja br. na zalewie Batorówka, odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Dziekana WL SGGW w Warszawie. Wystartowało 16 zawodników, w tym 7 reprezentantów Wydziału Leśnego SGGW.

I miejsce z amurem 65 cm zajął Prof. Bogdan Brzeziecki (pracownik Katedry Hodowli Lasu), II miejsce zajął Pan Stanisław Paradowski (LZD Rogów) z karpiem 51 cm, a III miejsce zajął Pan Adam Niziński (reprezentant Katedry Użytkowania Lasu), z nieznacznie krótszym karpiem - 50 cm. Amur kolegi Bogdana Brzezieckiego był jednocześnie najcięższą rybą zawodów i ważył 3,27 kg (dodatkowa nagroda).

Brawo dla wszystkich zawodników za wytrwałe wędkowanie, sędziów za sprawne sędziowanie oraz dla sponsorów za ufundowanie i wręczenie cennych nagród i pamiątek.

Do zobaczenia w jesiennej edycji zawodów, tym razem o puchar Dyrektora LZD w Rogowie.

Dodatkowe informacje oraz zdjęcia można znaleźć na LZD-owskim Facebook’u