Jesteś w: Start Aktualności Zawody Wędkarskie WL - Batorówka 2018 - wyniki

Zawody Wędkarskie WL - Batorówka 2018 - wyniki

Ostatnio zmodyfikowane 2018-05-07 17:28
Tym razem Puchar Dziekana WL trafił do rąk pracownika Leśnego Zakładu Doświadczalnego w Rogowie!

Pan Andrzej Frączak, emerytowany pracownik LZD w Rogowie, zajął I miejsce w zawodach wędkarskich o Puchar Dziekana Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie.

W dniu 28 kwietnia br. na zalewie Batorówka, odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Dziekana WL SGGW w Warszawie. Wystartowało 17 zawodników, w tym 7 reprezentantów Wydziału Leśnego SGGW (na zawodach byli przedstawiciele Katedry Hodowli Lasu, Katedry Ochrony Lasu i Ekologii, Katedry Urządzania Lasu i Ekonomiki Leśnictwa oraz Katedry Użytkowania Lasu, a także studentów zarówno studiów stacjonarnych jak i niestacjonarnych). Rywalizacja była bardzo zacięta do ostatnich minut, a sędziowie mieli pełne „siatki” roboty.

I miejsce ze szczupakiem 75 cm zajął Pan Andrzej Frączak (emerytowany pracownik LZD w Rogowie), II miejsce zajął Pan Michał Frączak (mąż pracownicy administracji LZD i syn Pana Andrzeja) z karpiem 66 cm, a III miejsce zajął kol. Jerzy Borowski (reprezentant Katedry Ochrony lasu i Ekologii WL), z nieznacznie krótszym karpiem - 64 cm. Karp Jerzego Borowskiego był jednocześnie najcięższą rybą zawodów i ważył 6,67 kg (dodatkowa nagroda).

Brawo dla wszystkich zawodników za wytrwałe wędkowanie, sędziów (Grzegorz Wasilewski z LZD i Henryk Szeligowski z KHL WL) za sprawne sędziowanie oraz dla sponsorów za ufundowanie i wręczenie cennych nagród i pamiątek.

Do zobaczenia w jesiennej edycji zawodów, tym razem o puchar Dyrektora LZD w Rogowie.

Dodatkowe informacje oraz zdjęcia można znaleźć na LZD-owskim Facebook’u: